Dj kujawsko pomorskie

Oferta

W HelloMusic odpowiadamy przede wszystkim na Wasze potrzeby. Niezależnie organizujesz prywatną imprezę okolicznością czy wydarzenie firmowe na kilkaset osób. Nasza wieloletnia obecność na rynku na runku muzycznym i artystycznym pozwala nam na profesjonalne podejście do każdego zlecenia. W naszej ofercie możesz znaleźć różne możliwości, od najmniejszego składu DJ + konferansjer, przez pełen zespół muzyczny grający live największe hity z list przebojów, aż po indywidualnie przygotowane programy muzyczne.

Dj&konferansjer

Podstawa każdej udanej imprezy. Przygotowując się do każdego wydarzenia bierzemy pod uwagę przede wszystkim Wasz gust. Zapewniamy, że z głośników nie poleci żadna niechciana nuta, a nietuzinkowy wystrój naszej DJki podkręci dodatkowo charakter imprezy. Wierząc w zasadzę, że co dwie głowy to nie jedna - w zestawie dokładamy konferansjera. Ten w nienachalny, błyskotliwy sposób poprowadzi wydarzenie na poziomie i z klasą.

Dj&live

Wahasz się między DJem a zespołem? Mamy dla Ciebie złoty środek. Wybierz ofertę z live vocalem, a gwarantujemy imprezę wszech czasów. Do kawałków mechanicznych dodajemy popisy wokalne naszych artystów. Śpiewane do profesjonalnych podkładów muzycznych w zasadzie nie ustępują oryginałom... (żeby nie powiedzieć, że bywają i dużo lepsze ;)) Rozwiązanie z live vocalem idealnie sprawdza się gdy część imprezy będzie miała nieco spokojniejszy charakter. Nasi wokaliści idealnie sprawdzają się w spokojnych standardach jak Sintadra, Sade, Eva Cassidy czy Michael Bubble.
Coverband

Zespół

Jeżeli jednak jesteś fanem instumentalnego brzmienia podczas imprezy - to live band jest opcją idealną dla Ciebie. Zdecydowanie będzie to prawdziwa uczta muzyczna. Nie powstała jeszcze piosenka, której ta ekipa nie potrafiłaby zagrać. Pieczołowicie dobrany skład prawdziwych wirtuozów, swoimi nietuzinkowymi aranżami, doprowadzi każdy parkiet do wrzenia.

Event management


W Hello Music myślimy kompleksowo. Co za tym idzie, nasza agencja to nie tylko obsługa eventu, to również jego organizacja. Blisko połowa naszego składu od lat związana jest z organizacją różnego typu wydarzeń kulturalnych, sportowych czy medialnych. Produkując Wasz event kierujemy się profesjonalizmem, innowacyjnymi pomysłami i nieszablonowym myśleniem o realizacji. Jeżeli was też już znudziły scenariusze imprez typu „kopiuj wklej”, to trafiliście w idealne miejsce żeby to zmienić. Oddaj swoje sprawy w nasze ręce.