muzyka na weselu
22 kwietnia 2020

Konferansjer w akcji, czyli dlaczego pracujemy w duecie :)

Anna Panter
www.hellomuic.pl

„Było cymbalistów wielu, ale żaden z nich nie śmiał zagrać przy Jankielu”, czytamy w Panu Tadeuszu docierając do XII księgi... Każdy, kto czytał naszą narodową epopeję lub jej streszczenie, z pewnością pamięta wesele Zosi i Tadeusza... I chodź wydaje się to zabawne - odpowiednikiem DJa z tamtego okresu była właśnie postać wspaniałego Jankiela 💥 Dlaczego o tym piszemy?

Czytaj więcej
zabawy na weselu hellomusic
22 stycznia 2018

Zabawy na weselu... Tak czy nie?

Anna Panter
www.hellomuic.pl

Temat dzisiejszego odcinka, to jeden z najczęściej poruszanych zagadnień podczas spotkań usługodawców oraz w czasie rozmów z Parami Młodymi. Legendarne już historie krążą od wesela do wesela 😉. Bo czy jest ktoś, kto nie słyszał o przekładaniu jajek przez nogawki, czy zbijaniu balonów swoją tylną częścią ciała? Przykłady takich zabaw można bez problemu zobaczyć na kanale youtube. Jednak zarówno dla mnie, jak i myślę, że dla wielu Par taka dawka „humoru” jest czymś, co absolutnie nie powinno mieć miejsca podczas uroczystości weselnej.

Czytaj więcej
1 listopada 2017

DJ & Konferansjer na Waszym weselu, czyli jak to wygląda w praktyce.

Anna Panter
www.hellomuic.pl

Jedną z pierwszych rzeczy jakie wyróżniają nas na tle wielu setek dj z ofertami na temat prowadzenia uroczystości weselnych, to taki, że zawsze pracujemy w minimum dwie osoby. Jedna osoba zajmuje się muzyką , a druga dba o dobrą zabawę gości. Uwierzcie mi, że jest to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku. Dj-ka plus konferansjer, to duet, który ma wiele zalet i praktycznie zero wad – no może oprócz ceny 😜 #żart

Czytaj więcej